Wstrząsy odczuwane w Phuket, Phang Nga i Songkhla po doniesieniach o trzęsieniach ziemi na Sumatrze

Południowa Tajlandia-

Trzęsienie ziemi zostało zgłoszone dziś rano (24 września)th) na Sumatrze z wstrząsami odczuwanymi w Phuket, Phang Nga i Songkhla. Żadne szkody nie zostały natychmiast zgłoszone.

Department of Disaster Prevention and Mitigation (DDPM) poinformował o 4:33 rano o trzęsieniu ziemi na wyspie Sumatra w Indonezji o 03:52 o 6.2 Richtera, o głębokości 40 kilometrów i wielu wstrząsach wtórnych. Epicentrum znajduje się 535 km na południowy zachód od Phuket.

Odnotowano wstrząsy filcu w południowej Tajlandii in

– Mieszkańcy Phang Nga mogli wyraźnie czuć drżenie.

– W Sadao mieszkańcy Songkhla donosili, że trzęsą się na wysokich piętrach budynków.

– W Hat Yai w Songkhla wysokie budynki również zgłaszały drżenie, kołysanie się i drżenie.

– W dzielnicy Mueang Phuket, niektórzy mieszkańcy Phuket zgłaszali lekkie wstrząsy i wstrząsy.

Czy czułeś coś dziś rano? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.