Gubernator Phuket mówi, że wyspa jest przygotowana do ochrony turystów i zapewnienia im bezpieczeństwa w nadchodzącym sezonie

Phuket -

Phuket jest gotowy do zapewnienia bezpieczeństwa turystom, mimo że wyspa w ciągu najbliższych kilku miesięcy przyjmie więcej turystów w nadchodzącym sezonie.

Gubernator Phuket Naroong Woonciew powiedział Phuket Express: „Każdego roku od października jest w Phuket szczyt sezonu, w którym wielu turystów odwiedza Phuket, zwłaszcza zewnętrzne wyspy w Phuket. Oczywiście przez ostatnie dwa lata nie mieliśmy tak naprawdę wysokiego sezonu ze względu na różne ograniczenia biznesowe i graniczne Covid-19. Jednak w tym roku, po raz pierwszy od 2019 roku, jesteśmy gotowi naprawdę przyjąć turystów bez sztywnych ograniczeń i środków przeciw krowim”.

„Bardzo skupiamy się na turystach ze względu na bezpieczeństwo morskie nie tylko w Phuket, ale także w Phang Nga, Krabi i Trang, ponieważ turyści, którzy odwiedzili Phuket, zwykle odwiedzają również te pobliskie prowincje. Odpowiedni urzędnicy muszą zapewnić turystom bezpieczeństwo, aby turyści mieli większą pewność, że będą mogli cieszyć się wakacjami w Phuket” – dodał gubernator Naroong.

Phuket przewiduje pracowity okres świąteczny, ale Phuket Express zauważa, że ​​kilka czynników znajdujących się poza bezpośrednią kontrolą Tajlandii, takich jak Chiny nadal egzekwujące politykę zerową Covid-19 i rosyjska inwazja na Ukrainę, zaszkodziło potencjalnej bazie turystycznej Phuket, która polega na Malezyjczykach i Indianie zamiast tego w tym czasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.