AKTUALIZACJA: Gubernator Phuket kontynuuje monitorowanie po trzęsieniu ziemi na Sumatrze

Phuket -

Gubernator Phuket nakazał ścisłe monitorowanie po zgłoszonych trzęsieniach ziemi na wyspie Sumatra z wstrząsami odczuwanymi w Phuket, ale nie zgłoszono żadnych szkód.

Nasza poprzednia historia:

Trzęsienie ziemi zostało zgłoszone rano 24 wrześniath na Sumatrze z wstrząsami odczuwanymi w Phuket, Phang Nga i Songkhla. Żadne szkody nie zostały natychmiast zgłoszone.

Gubernator Phuket Narong Woonciew natychmiast polecił lokalnym władzom sprawdzenie ewentualnych szkód. Wstępna ocena wykazała, że ​​w Phuket nie zgłoszono żadnych szkód. Tylko jeden obszar zgłosił wstrząsy, które miały miejsce w dzielnicy Mueang Phuket, a niektórzy mieszkańcy zgłaszali lekkie wstrząsy i wstrząsy.

Jednak gubernator Phuket nakazał odpowiednim władzom ścisłe monitorowanie incydentu i informowanie mieszkańców i turystów, aby nie wpadali w panikę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.