Festiwal wegetariański w Phuket oficjalnie się rozpoczyna?

Phuket -

Oficjalnie rozpoczął się festiwal wegetariański w Phuket, w którym minister zdrowia publicznego Tajlandii dołączył do ceremonii inaugurującej wydarzenie.

Wczoraj (25 września)th), minister zdrowia publicznego Anutin Charnvirakul dołączył do ceremonii w Jui Tui Shirne, gdzie wychowano Polak „Go Teng”. Słup Go Teng to znak początku festiwalu wegetariańskiego. W festiwalu wzięło udział wielu mieszkańców Tajlandii i Chin oraz turystów.

Coroczny festiwal wegetariański w Phuket odbywa się przez dziewięć dni od 26 wrześniath do października 4th.

„Opętanie ulicy” odbywa się codziennie przez każdą świątynię podczas festiwalu. Posiadłość oferuje mieszkańcom domów i ogółowi społeczeństwa na ulicach możliwość otrzymania błogosławieństwa bogów posiadających media spirytusowe.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.