Phuket City ostrzega przed sprzedażą lub zabawą z intensywnymi petardami podczas festiwalu wegetariańskiego

Phuket -

Gmina miasta Phuket wydała oficjalne ostrzeżenie dotyczące sprzedaży lub zabawy z intensywnymi petardami podczas corocznego festiwalu wegetariańskiego.

Gmina Phuket wydała następujące ostrzeżenie:

Sprzedaż lub zabawa z intensywnymi petardami jest zabroniona. Intensywne petardy mogą powodować nieprzyjemność publiczną lub szkodzić życiu i mieniu podczas Festiwalu Wegetariańskiego.

Każdemu, kto złamie zasady, grozi postępowanie sądowe. Prosimy o zgłoszenie nielegalnego zachowania pod numerem 191.

Phuket Express zauważa, że ​​dokładna definicja tego, czym jest intensywna petarda, była niejasna i pozostawiona w dużej mierze do interpretacji poszczególnych funkcjonariuszy organów ścigania i użytkownika.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.