Cztery osoby aresztowane w Wichit rzekomo zamieszane w oszustwo inwestycyjne online

Phuket -

Czterech podejrzanych zostało aresztowanych w Wichit, którzy byli rzekomo zamieszani w oszustwo inwestycyjne online.

W dniu dzisiejszym (8 września) w bazie Komisariatu Policji Regionu 27 w Phuket odbyła się konferencja prasowa prowadzona przez Komendanta Policji Regionu 8, generała porucznika Amphona Buarabphona.

Generał porucznik Amphon powiedział Phuket Express: „Wydano osiem nakazów aresztowania i jak dotąd aresztowano czterech podejrzanych w subdystrykcie Wichit, w dystrykcie Mueang Phuket. Koszt szkód to 1,258,630 XNUMX XNUMX Bahtów z oszustw związanych z inwestycjami online”.

„Każdy, kto zawiadomi o oszustach typu call canter lub online, prosimy o zgłoszenie się do nas pod adresem www.thaipoliceonline.com lub dowolny komisariat policji lub policja PCT www.pctpolice.go.th lub 1441, 081-8663000.” Amphon zakończył.

Na konferencji prasowej nie podano nazwisk podejrzanych ani dokładnych szczegółów domniemanego oszustwa.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.