Biuro morskie w Phuket ostrzega łodzie wychodzące na morze z powodu ostatnich burz

Phuket -

Biuro Morskie w Phuket ogłosiło, że łodzie wychodzą na morze z powodu silnych wiatrów i fal, które obowiązują do 1 października.

Ogłoszenie zostało wydane przez szefa biura morskiego w Phuket, pana Nachapong Pranit. W ogłoszeniu napisano: „Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) donosi o możliwości ulewnych lub bardzo ulewnych deszczy w większości części Tajlandii do 1 października z powodu tropikalnej burzy NORU”.

„Silne wiatry i fale na Morzu Andamańskim mają ponad dwa metry wysokości. Łodzie powinny płynąć ostrożnie, a małe łodzie powinny trzymać się na brzegu do października 1".

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.