Amerykanin ranny po rzekomym ataku na Bangla Road w Patong

Patong –

Amerykanin doznał obrażeń po tym, jak rzekomo został zaatakowany na Bangla Road w Patong.

Ratownicy zostali powiadomieni o 3:30 rano (28 września .)th), że turysta został rzekomo zaatakowany na Bangla Road w Patong.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć rannego 35-letniego Amerykanina. Doznał obrażeń twarzy i środkowego palca lewej ręki. Został zabrany do pobliskiego szpitala na leczenie, ale podobno wkrótce potem został zwolniony. Jego nazwisko zostało zatajone przez zespoły ratunkowe.

Był z 24-letnią Rosjanką, która nie została ranna. Podobno byli to turyści, którzy zatrzymali się w hotelu przy Phra Baramee Road w Patong w Kathu. Amerykanin powiedział ratownikom, że tylko on został zaatakowany.

Jednak szczegóły dotyczące tego, dlaczego Amerykanin został zaatakowany i kto był za to odpowiedzialny, były niejasne, a policja planowała przeprowadzić pełne śledztwo i przesłuchać amerykańskiego turystę.

Policja Patong kontynuuje dochodzenie, aby dowiedzieć się dokładnie, co się stało, w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.