Nauczyciel duńskiego znaleziony martwy w wynajętym pokoju w Nakhon Si Thammarat

ZDJĘCIE: Siam Rath

Nakhon Si Thammarat -

Nauczyciel duńskiego został znaleziony martwy na łóżku w wynajętym pokoju w Nakhon Si Thammarat.

Policja miejska Nakhon Si Thammarat została powiadomiona o incydencie zeszłej nocy (27 września) w wynajętym pokoju na trzecim piętrze budynku przy Pratoo Lord Road w dzielnicy Nai Mueang w dystrykcie Mueang Nakhon Si Thammarat.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało 66-letniego Duńczyka (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Na jego ciele ani w pomieszczeniu nie znaleziono śladów walki ani obrażeń. Jego ciało zostało przewiezione do pobliskiego szpitala w Nai Mueang.

Policja powiedziała The Phuket Express, że Duńczyk był nauczycielem języka w szkole w mieście. Miał wiele problemów zdrowotnych, w tym choroby serca. Jego bliski przyjaciel, który prosił o zachowanie tożsamości, powiedział policji, że w poniedziałek Duńczyk powiedział, że nie czuje się dobrze, zanim odpocznie. Po tym nie mógł skontaktować się z nauczycielem.

Zeszłej nocy przyjaciel ofiary przyszedł do niego w jego pokoju, ale pukanie do drzwi nie nadchodziło. Jego przyjaciel postanowił włamać się do pokoju, zanim odkrył, że duński nauczyciel nie żyje.

Lekarz, który zbadał ciało ofiary na miejscu zdarzenia, w zasadzie doszedł do wniosku, że Duńczyk mógł mieć atak serca. Jednak dokładna przyczyna jego śmierci jest nadal badana.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.