Duży żółw morski znaleziony martwy na plaży w Krabi

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

Na plaży w Krabi znaleziono martwego dużego żółwia morskiego.

Pan Somsak Tepbut, przywódca wioski Baan Koh Kwang w podokręgu Nong Talay, dystrykt Mueang Krabi, został wczoraj (28 września) powiadomiony o martwym żółwiu morskim na plaży Koh Kwang.

Na miejsce wezwano pracowników Morskiego Centrum Biologicznego. Znaleźli martwego żółwia morskiego Olive Ridley o długości 80 centymetrów i szerokości 150 centymetrów. Ważył około 30 kilogramów. Żółw zaczął się rozkładać, ale nie znaleziono na nim żadnych ran. Uważa się, że żółw zmarł co najmniej dwa dni przed odkryciem.

Martwy żółw został przewieziony do Centrum Morskiego, aby znaleźć dokładną przyczynę śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.