Lotnisko w Phuket wyjaśnia, gdy pasażerowie proszeni są o opuszczenie minivana

Phuket -

Międzynarodowe lotnisko w Phuket wyjaśniło się po tym, jak historia pasażerów, których poproszono o wysiadanie z minivana, stała się popularna w mediach społecznościowych.

Historia stała się popularna w mediach społecznościowych dziś rano (29 września)th) z filmem i komunikatem: „Kierowca minivana przybył na lotnisko, aby odebrać klientów, którzy dokonali rezerwacji online. Pracownicy lotniska zatrzymali minivana przy wyjściu z lotniska, zanim poprosili pasażerów, którzy dokonali rezerwacji online, aby wysiedli z minivana i wzięli zarejestrowaną taksówkę bezpośrednio z lotniska.

Międzynarodowe lotnisko w Phuket wydało dziś po południu komunikat prasowy, w którym stwierdzono: „Wczoraj (28 wrześniath) na terminal krajowy przyjechał taksówka typu minivan, aby odebrać pasażerów, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem aplikacji internetowej.”

„Lotnisko Phuket jest obszarem kontroli samolotów, jak określono w przepisach ministerialnych. Kierowca minivana naruszył przepisy.

„Pojazdy taksówkowe nie mogą wjeżdżać na lotnisko, chyba że mają pozwolenie z lotniska. Lotnisko posiada system rejestracji dla taksówkarzy. Przepisy zostały jasno przekazane pasażerom i taksówkarzom”.

Wydarzenie wywołało wiele dyskusji i gniewu w mediach społecznościowych, a wielu komentatorów uważało, że system przymusowej rejestracji więzi klientów z ograniczonym wyborem i wysokimi cenami w porównaniu z umożliwieniem klientowi wyboru sposobu podróżowania, na przykład w aplikacji online.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.