Phuket zorganizuje Mistrzostwa Spartan Race

Phuket -

Co najmniej 5,000 Tajów i obcokrajowców dołączy do Spartan APAC Championship 2022, które odbędą się w Phuket w listopadzie tego roku.

Wicegubernator Phuket Pichet Panapong powiedział Phuket Express: „Wyścig Spartan to seria wyścigów z przeszkodami, które odbędą się od 26 listopadath do listopada 27th, 2022 w Blue Tree Phuket w Thalang. Spodziewamy się, że do imprezy dołączy co najmniej 5,000 zawodników z 20,000 XNUMX obserwujących”.

Cztery typy rasy Spartan są are:

  1. „Super” z 10 kilometrami (25 przeszkód)
  2. „Sprint” z 5 kilometrami (20 przeszkód)
  3. „Spartańskie dzieci” z maksymalnie 3 kilometrami
  4. „Hurricane Heat” w wyścigach zespołowych

Wszystkich, którzy chcą dołączyć do wyścigu zapraszamy na Facebook SpartanThailand oraz stronę internetową www.spartan.com

W wydarzeniu będzie sześć stref, które są:

  1. Spartańska gościnność
  2. Kolekcja Spartan Race Pack
  3. Spartan Expo & Oasis Café
  4. Niesamowity tajlandzki spartański festiwal „Beat on the Beach”
  5. Poczekalnia Spartan Premium
  6. Spartański Festiwal Przeszkód

W listopadzie 26th w nocy odbędą się koncerty z udziałem tajskich i międzynarodowych śpiewaków i zespołów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.