AKTUALIZACJA: Kazachstanu rzekomo zamieszany w wyłudzanie rosyjskiego za kryptowalutę na wyspie Samui aresztowany w Chonburi

ZDJĘCIE: MGR Online

Surat Thani –

W Chonburi aresztowano obywatela Kazachstanu, który rzekomo był zamieszany w wyłudzanie od Rosjanina kryptowaluty na wyspie Samui.

Nasza poprzednia historia:

Grupa rzekomych zagranicznych „gangsterów” była poszukiwana przez policję Samui w poniedziałek, 26 września, po tym, jak podobno groziła i wyłudzała Rosjanina za kryptowalutę.

Ostatni raport wczoraj (28 wrześniath) z odpowiednich jurysdykcji policyjnych poinformował, że organy ścigania aresztowały jednego z podejrzanych w Chonburi, którego policja nazwała jedynie panem ANDREY, 37-letnim obywatelem Kazachstanu. Odebrano mu czarny minivan. Został zabrany z powrotem na posterunek policji Koh Samui w celu dalszego dochodzenia.

„Wielki Żart”, zastępca komisarza policji Surachet Hakpal osobiście jedzie na wyspę Samui, aby zbadać incydent.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.