Rawai i Kamala w Phuket ostrzegają przed gwałtownymi powodziami i silnymi wiatrami

Muang Phuket –

Dystrykty Rawai i Kamala ostrzegały mieszkańców przed gwałtownymi powodziami i silnymi wiatrami podczas burzy Noru.

Nasza poprzednia historia:

Gubernator Phuket przygotowuje się do poradzenia sobie z burzą Noru.

Gmina Rawai i gmina Kamala ostrzegają mieszkańców, aby byli świadomi gwałtownych powodzi i silnych wiatrów do 2 październikand, 2022 podczas burzy Noru.

Każdy, kto został dotknięty przez burzę, powinien zadzwonić na infolinię Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) 24 godziny na dobę w 1784 roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.