Wkraczające struktury na 50 miliardów bahtów ziemi na plaży w Cherng Talay w końcu zburzone

Thalang –

Konstrukcje, które rzekomo wkroczyły na tereny publiczne warte 50 miliardów bahtów na plaży Lay Phang w Cherng Talay, Thalang zostały ostatecznie zburzone.

Nasza poprzednia historia:

Funkcjonariusze umieścili zawiadomienia z nakazem wyburzenia konstrukcji w ciągu 15 dni, które wkroczyły na tereny publiczne na plaży Lay Phang w Cherng Talay po czterech latach walk w sądzie.

„Dziś rano (30 września) urzędnicy rozpoczęli wyburzanie plaży Lay Phang, która znajduje się na 178 Rais. Koszt ziemi to 50 miliardów bahtów. Obszar jest zajęty z powrotem dla społeczeństwa, aby wszyscy mogli z niego skorzystać” – powiedział dyrektor generalny DSI (Departamentu dochodzeń Specjalnych) Traiyarit Taemahiwong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.