Dwa rekiny wielorybie zauważone w Krabi

FOTO: MAGR Online

Krabi –

W pobliżu wyspy w Krabi zaobserwowano dwa rekiny wielorybie, które wzbudziły ekscytację mieszkańców i urzędników.

Szef Parku Narodowego Than Bok Khorini, pan Weersasak Srisajjang, powiedział Phuket Express: „Dwa duże rekiny wielorybie zostały zauważone w pobliżu wyspy Hong na początku tego tygodnia, podczas gdy oficerowie patrolowali łódź około 500 metrów od brzegu. Mają około pięciu metrów długości. Funkcjonariusze niedawno trzykrotnie znaleźli w pobliżu rekiny wielorybie. Morze ma obfite zasoby morskie”.

„Operatorzy łodzi powinni uważać na rekiny wielorybie, ponieważ są one przyjazne i nie boją się łodzi ani ludzi. Mogą zostać zranione od śrub napędowych łodzi.

Phuket Express zauważył, że rekiny wielorybie są chronionym zwierzęciem morskim, ponieważ jest zagrożone wyginięciem.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.