Maya Bay w Krabi została ponownie otwarta dla turystyki w ten weekend?

Krabi –

Słynna zatoka Maya Bay w Krabi została ponownie otwarta pierwszego dnia dla turystyki w sobotę, 1 października, po dwóch miesiącach zamknięcia w celu odzyskania środowiska.

Nasza poprzednia historia:

Tymczasowe zamknięcie trwało dwa miesiące od 1 sierpnia do 30 września 2022 r.

Sobota, 1 października, była pierwszym dniem ponownego otwarcia zatoki Maya Bay dla turystyki po dwumiesięcznym zamknięciu.

Urzędnicy Parku Narodowego stwierdzili, że coroczne zamknięcie ma umożliwić efektywne zarządzanie turystyką zgodnie z klimatem w tym sezonie, a także nadszedł czas, aby przyroda i środowisko się odnowiły.

Na przykład,

W Maya Bay w Krabi zauważono około dziesięciu delfinów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.