Dwie osoby poważnie ranne po wypadku z wieloma pojazdami w pobliżu przejścia podziemnego w Thalang

Thalang –

Dwie osoby doznały poważnych obrażeń po wielokrotnym wypadku samochodowym w pobliżu podłogiss w Thalang.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o 3:55 w piątek po południu (30 wrześniath) na Thep Kasattri Road w kierunku północnym w pobliżu przejścia podziemnego na skrzyżowaniu lotniska Phuket w Thalang.

Ekipy ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć na drodze uszkodzony samochód i pickupa. W samochodzie znaleziono dwie ranne osoby. Kierowca, pan Apirak Kaewyim, lat 20, utknął w samochodzie. Ratownicy użyli przecinaka hydraulicznego, aby go uwolnić. Doznał poważnych obrażeń twarzy.

Jego pasażerka, pani Kingkaew Pramoonchaego, nie zwolniona, również doznała poważnych obrażeń. Oboje zostali zabrani do miejscowego szpitala.

Kierowca pickupa nie odniósł obrażeń, ale odmówił rozmowy z mediami, policją lub ratownikami bez reprezentacji prawnej, a ich rola w wypadku nie była jasna.

Policja kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku, ponieważ nie było bezpośrednich świadków, którzy twierdziliby, że widzieli cały wypadek z czasów prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.