Japończyk topi się na plaży w Phang Nga

Phang Nga-

Japoński turysta utonął w miniony weekend na plaży w dzielnicy Takua Pa.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie na plaży w pobliżu hotelu w dzielnicy Kuek Kak w dzielnicy Takua Pa o godzinie 10:00 1 październikast .

Lokalne media doniosły, że 46-letni Japończyk wszedł do wody ze swoją 44-letnią Japonką. Uderzyły ich silne fale i straciły równowagę. Świadkowie uratowali Japonkę, ale mężczyzna został wyrzucony dalej w morze.

Ratownicy przybyli na plażę wkrótce po incydencie i wyruszyli na poszukiwanie zagranicznego turysty, ale nie udało się z powodu silnych fal.

Po południu tego samego dnia o 2:10 ciało Japończyka zostało znalezione przez nurków 50 metrów od miejsca, w którym zaginął. (Phuket Express wstrzymuje swoje nazwisko w oczekiwaniu na ambasadę i dalsze powiadomienie rodziny). Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.