Niezidentyfikowana dziewczyna ranna podczas surfowania na plaży Kamala

Kamala-

Niezidentyfikowana dziewczyna doznała obrażeń podczas surfowania na plaży Kamala.

Ekipy ratunkowe Kamali poinformowały, że zostały powiadomione o incydencie wczoraj (2 października)nd) przy plaży Kamala, w dzielnicy Kathu.

Przybyli na plażę, aby znaleźć dziewczynę, która doznała obrażeń głowy. Została przewieziona do miejscowego szpitala. Phuket Express odnotował, że jej wiek, imię i narodowość nie zostały podane.

Silne fale i wiatry pojawiły się ostatnio na Phuket z powodu różnych burz i systemów wysokiego ciśnienia w okolicy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.