Niezidentyfikowana dziewczyna ranna podczas surfowania na plaży Kamala

Kamala-

Niezidentyfikowana dziewczyna doznała obrażeń podczas surfowania na plaży Kamala.

Ekipy ratunkowe Kamali poinformowały, że zostały powiadomione o incydencie wczoraj (2 października)nd) przy plaży Kamala, w dzielnicy Kathu.

Przybyli na plażę, aby znaleźć dziewczynę, która doznała obrażeń głowy. Została przewieziona do miejscowego szpitala. Phuket Express odnotował, że jej wiek, imię i narodowość nie zostały podane.

Silne fale i wiatry pojawiły się ostatnio na Phuket z powodu różnych burz i systemów wysokiego ciśnienia w okolicy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.