AKTUALIZACJA: Osiem osób zidentyfikowanych jako kontakty wysokiego ryzyka w związku z ospą małp w Phuket

Phuket -

Według władz ds. zdrowia w Phuket, osiem osób zostało zidentyfikowanych jako osoby o wysokim ryzyku zachorowania na ospę małp w Phuket i są one testowane i monitorowane po tym, jak Tajlandia w piątek zgłosiła dziewiąty i dziesiąty potwierdzony przypadek ospy małpiej znalezionej w Phuket.

Nasza poprzednia historia:

39-letnia Tajka, która jest pracownikiem usług, ma gorączkę od 16 wrześniath. Ma bliski kontakt z 54-letnim Niemcem z Phuket.

Teraz dla naszych zaktualizowanych storys:

Dr Kusak Kukiattikoon, szef Biura Zdrowia Publicznego Prowincji Phuket (PPHO) powiedział Phuket Express: „Z tych dwóch potwierdzonych przypadków jest osiem osób z wysokim ryzykiem i trzy z niskim ryzykiem ospy małp. Są monitorowani i poddawani kwarantannie w swoich mieszkaniach”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.