Festiwal wegetariański w Phuket zbliża się do ostatniego dnia

Phuket -

Festiwal uliczny wegetariańskich w Phuket dobiegł końca.

Wegetariańskie procesje uliczne ostatniego dnia dzisiejszego poranka (4 października)th) udał się ze świątyni Lor Rong w mieście Phuket, kierując się do parku publicznego Saphan Hin w mieście Phuket.

O 3:00 odbył się rytuał budzenia ognia w świątyni Kathu, ao 7:30 w świątyni Bang Koo na Koh Kaew.

O 10 w każdej świątyni odbędzie się rytuał pożegnania. Rytuał polega na odesłaniu Dziewięciu Bogów Cesarza lub „Kiu Ong” o północy z powrotem do nieba.

Ulice w Phuket będą pełne ludzi czekających na odesłanie bogów. Tę ceremonię trzeba koniecznie zobaczyć, zwłaszcza wokół Thalang Road, Phuket Road, Surin Clock Tower i dróg prowadzących do Saphan Hin.

Dodatkowe źródło: Phuket TAT

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.