Tajlandia będzie gospodarzem TBEX Asia 2022 w Phuket w listopadzie

Po raz drugi organizując Travel Blog Exchange (TBEX), Tajlandia zaprezentuje Amazing New Chapters blogerom, twórcom treści i wpływowym osobom z całego świata.

Bangkok, 25 kwietnia 2022 – Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) będzie gospodarzem wydarzenia TBEX Asia 2022 dla blogerów podróżniczych z całego świata, twórców treści i wpływowych osób w Phuket i okolicznych prowincjach w dniach 15-18 listopada 2022, w którym temat będzie „Różnorodność Południa: Phuket i nie tylko”.

Pan Siripakorn Cheawsamoot, zastępca gubernatora TAT ds. komunikacji marketingowej, ogłosił hosting na zakończenie TBEX North America 2022 w Tri-Cities w stanie Waszyngton w dniu 21 kwietnia 2022 r. Zaprosił wszystkich blogerów i influencerów do udziału w TBEX Asia 2022 i odkryć przedsmak niesamowitych przeżyć podróżniczych oferowanych w Tajlandii.

„TBEX Asia 2022 zapowiada się na wyjątkową okazję, ponieważ w tym roku Tajlandia świętuje „Wizyta w Tajlandii Rok 2022”. Królestwo jest bardziej niż gotowe na przyjęcie gości, aby mogli doświadczyć niesamowitych nowych rozdziałów z koncepcją „Od A do Z, Tajlandia ma wszystko”, powiedział Siripakorn.

To już drugi raz, kiedy Tajlandia będzie gospodarzem Travel Blog Exchange (TBEX), po tym, jak była gospodarzem pierwszej azjatyckiej edycji programu w 2015 roku, kiedy to wydarzenie w Bangkoku przyciągnęło ponad 680 uczestników z całego świata i wygenerowało w rezultacie ekspozycję dla ponad 142 milion ludzi.

Koncepcja „Diversity of the South: Phuket and Beyond” TBEX Asia 2022 odzwierciedla nowe rozdziały: Naturę, Jedzenie i Thainess, w tym cenną sztukę, różnorodność kulturową, różnorodność miejsc i działań oraz południowy styl życia, zwłaszcza Phuket.

Głównym miejscem TBEX Asia 2022 jest Angsana Laguna Phuket, który jest częścią pierwszego w Azji zintegrowanego kurortu Laguna Phuket nad piękną zatoką Bang Tao. Dni 1-4 (15-18 listopada) obejmują różnorodne programy wycieczek Pre-BEX i samą konferencję, w tym warsztaty, przemówienia, sesje grupowe i szybkie nawiązywanie kontaktów. Następnie wycieczki fam zabiorą uczestników do wybranych miejsc poza Phuket.

Wśród uczestników są twórcy treści (producenci blogów, filmów, podcastów i mediów tradycyjnych) oraz DMO, touroperatorzy, hotelarze, OTA, marki turystyczne oraz dostawcy PR i marketingu. TBEX będzie wspaniałą okazją dla Tajlandii, aby pokazać światu, że po raz kolejny wita zagranicznych turystów i że są niesamowite nowe doświadczenia, którymi można się cieszyć, a dla blogerów podróżniczych i influencerów z całego świata do odkrywania tych doświadczeń. Mamy nadzieję, że wydarzenie przyczyni się do pobudzenia sektora turystyki i gospodarki Tajlandii.

Bilety TBEX Asia 2022 są już dostępne dla twórców podróży i profesjonalistów z branży pod adresem www.tbexcon.com/Azja-2022.

Po więcej szczegółów:
Strona internetowa: www.tbexcon.com/Azja-2022

KOMUNIKAT PRASOWY – Urząd Turystyki Tajlandii (TAT)

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.