Czterech chińskich obywateli uratowanych po utracie kontaktu podczas łowienia ryb z Phuket

Phuket -

Czterech chińskich biznesmenów zostało uratowanych po utracie kontaktu po tym, jak ich silnik łodzi zepsuł się podczas łowienia ryb na Phuket.

Royal Thai Navy zgłosiła wczoraj wczesnym rankiem (4 października)th), że czterej Chińczycy weszli do morza na małej łodzi w pobliżu wyspy Racha Noi w Phuket, by łowić ryby. Ich ostatnia lokalizacja przed utratą kontaktu znajdowała się w pobliżu Zielonej Wyspy.

Jeden z członków rodziny chińskiego mężczyzny skontaktował się z Biurem Morskim w Phuket w celu uzyskania pomocy po tym, jak nie mogła skontaktować się z mężem. Powiedziała, że ​​normalnie jej mąż wróci około 9:00 i że regularnie łowił ryby w okolicy.

The Royal Thai Navy rozpoczęła natychmiastowe poszukiwania zaginionych mężczyzn. O 1:00 wcześnie rano (5 października)th) łódź została znaleziona z czterema Chińczykami bezpieczną i nieuszkodzoną, chociaż uszkodzoną przez incydent. Mężczyźni powiedzieli The Phuket Express, że silnik łodzi zepsuł się, a pobliski obszar nie ma sygnału mobilnego ani bezprzewodowego, z którym można się skontaktować w celu uzyskania pomocy. O 7:00 mężczyźni bezpiecznie wrócili na ląd i połączyli się z członkami swoich rodzin.

Nazwiska i wiek mężczyzn zostały zatajone przez Royal Thai Navy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.