Czterech chińskich obywateli uratowanych po utracie kontaktu podczas łowienia ryb z Phuket

Phuket -

Czterech chińskich biznesmenów zostało uratowanych po utracie kontaktu po tym, jak ich silnik łodzi zepsuł się podczas łowienia ryb na Phuket.

Royal Thai Navy zgłosiła wczoraj wczesnym rankiem (4 października)th), że czterej Chińczycy weszli do morza na małej łodzi w pobliżu wyspy Racha Noi w Phuket, by łowić ryby. Ich ostatnia lokalizacja przed utratą kontaktu znajdowała się w pobliżu Zielonej Wyspy.

Jeden z członków rodziny chińskiego mężczyzny skontaktował się z Biurem Morskim w Phuket w celu uzyskania pomocy po tym, jak nie mogła skontaktować się z mężem. Powiedziała, że ​​normalnie jej mąż wróci około 9:00 i że regularnie łowił ryby w okolicy.

The Royal Thai Navy rozpoczęła natychmiastowe poszukiwania zaginionych mężczyzn. O 1:00 wcześnie rano (5 października)th) łódź została znaleziona z czterema Chińczykami bezpieczną i nieuszkodzoną, chociaż uszkodzoną przez incydent. Mężczyźni powiedzieli The Phuket Express, że silnik łodzi zepsuł się, a pobliski obszar nie ma sygnału mobilnego ani bezprzewodowego, z którym można się skontaktować w celu uzyskania pomocy. O 7:00 mężczyźni bezpiecznie wrócili na ląd i połączyli się z członkami swoich rodzin.

Nazwiska i wiek mężczyzn zostały zatajone przez Royal Thai Navy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.