Chalong Pier zaplanowano do znaczącej renowacji, w tym systemu AI

Chalong –

Organizacja Administracji Prowincji Phuket (OrBorJor) planuje wyremontować molo Chalong na południe od Phuket, w tym dodać system AI (sztucznej inteligencji) i dodać 120 kolejnych kamer CCTV.

Zastępca szefa administracji prowincji Phuket, pan Thiwat Sridokbua, powiedział Phuket Express: „Planujemy wyremontować molo Chalong w celu poprawy usług i bezpieczeństwa dla turystów. To będzie duża zmiana dla molo. Chcemy zmienić molo w najbardziej ruchliwe molo turystyki morskiej w Phuket. Remont może potrwać co najmniej dwa lata”.

„Jednym z planów jest włączenie systemu AI i dodanie kolejnych kamer CCTV z pomieszczeniami kontroli bezpieczeństwa. Łodzie z długim ogonem i łodzie motorowe będą parkowane w liniach, instalując boje parkingowe. Dzięki temu molo będzie piękniejsze i nie uszkodzi systemu biologii wybrzeża”.

Koszt proponowanego projektu nie został od razu podany do wiadomości publicznej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.