Phang Nga organizuje pożegnalne rytuały na lokalnych plażach podczas ostatniej nocy festiwalu wegetariańskiego

FOTO: Naewna

Phangnga –

Phang Nga zorganizował pożegnalne rytuały na lokalnych plażach podczas ostatniej nocy festiwalu wegetariańskiego.

Nasza poprzednia historia:

Coroczny festiwal wegetariański w Phang Nga rozpoczął się w tym miesiącu przez dziewięć dni.

Rytuał rozpoczął się o 10:00 we wtorek wieczorem (4 października)th). Wiele świątyń w Phang Nga przyłączyło się do rytualnych procesji wysyłających o północy Dziewięciu Cesarskich Bogów lub „Kiu Ong” z powrotem do nieba.

Setki ludzi dołączyło do imprezy z petardami wzdłuż dróg w mieście Phang Nga. Większość rytuałów pożegnalnych w Phang Nga kończyła się na plażach.

Wczoraj (5 października)th) od godziny 4:00 w każdym sanktuarium odbyła się uroczystość przesunięcia w dół słupa „Go Teng”, co oficjalnie zakończy festiwal.

Festiwal Wegetariański w Phang Nga w przyszłym roku odbędzie się 15 październikath do października 23rd.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.