Nietrzeźwy mężczyzna w Nakhon Si Thammarat aresztowany z dwoma pistoletami, kulami i dwudziestoma tabletkami metamfetaminy w pobliżu szkoły

Nakhon Si Thammarat -

Nietrzeźwy mężczyzna został aresztowany z dwoma pistoletami, kulami i dwudziestoma tabletkami metamfetaminy w pobliżu szkoły, aby rzekomo porwać swoje dziecko po kłótni z żoną.

Centralne Biuro Śledcze Policji Region 5 w Nakhon Si Thammarat poinformował dziś (7 października)th), że zostali powiadomieni, że pan Teerapong, który był pod wpływem alkoholu, idzie do szkoły, aby porwać swoje siedmioletnie dziecko w dystrykcie Ron Phibun po kłótni z żoną.

Szokujący incydent przyszedł zaledwie jeden dzień po przerażającej masowej strzelaninie w żłobku w Nong Bua Lampu.

Policja Centralnego Biura Śledczego z Regionu 5, która była w pobliżu prowadząc działalność wolontariuszy w podokręgu Khwan Phang, pospieszyła na miejsce zdarzenia. Byli w stanie najwyższej gotowości z powodu incydentu w Nong Bua Lampu.

Organy ścigania przybyły na miejsce zdarzenia w pobliżu szkoły, aby znaleźć pikapa podejrzanego z Teerapongiem w środku. Funkcjonariusze próbowali aresztować Teeraponga i doprowadzić do pokojowego poddania się, ale on odmówił współpracy. Teerapong uderzył w samochód policjanta, który próbował odjechać, ale nie udało mu się uciec.

Teerapong wyszedł ze swojej furgonetki i według organów ścigania próbował wyjąć mu pistolet z pasa. Policja zajęła się Teerapongiem i zdołała go zatrzymać. U podejrzanego znaleziono dwa pistolety, kule i 17 pigułek metamfetaminy. Został zabrany na posterunek policji Ron Phibun w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Miejscowi w pobliżu powiedzieli, że słyszeli o czterech strzałach, zanim przyjechała policja, ale na szczęście nie było żadnych obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.