Mężczyzna aresztowany po kradzieży złotych przedmiotów o wartości 270,000 XNUMX bahtów od „przyjaciela” w Wichit

Wichit –

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak ukradł złote przedmioty o wartości 270,000 XNUMX bahtów z domu przyjaciela w Wichit.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że w zeszłym miesiącu pan Likit Wowthong złożył doniesienie policji, że podejrzany ukradł złoty naszyjnik, dwa złote pierścienie i złotą bransoletkę o łącznej wartości 270,000 XNUMX bahtów ze swojego domu w Saphan Hin Village w Wichit podokręg, dystrykt Mueang Phuket.

Policja kontynuowała śledztwo, w którym ostatecznie aresztowano pana Satita, 41 lat, wczoraj (6 października)th) podczas szaleństwa strzeleckiego w podokręgu Rawai. Stawia mu zarzut kradzieży.

Satit przyznał się policji, że ukradł złote przedmioty z domu przyjaciela. Sprzedał złote przedmioty, ponieważ potrzebował pieniędzy na spłatę wcześniejszych długów.

Ani ofiara, ani podejrzany nie powiedział, czy obaj mężczyźni pozostaną przyjaciółmi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.