Gubernator Phuket nakazuje ścisłe pomiary, aby zapobiec poważnym incydentom w miejscach edukacyjnych

Phuket -

Gubernator Phuket Naroong Woonciew zarządził ścisłe pomiary, aby zapobiec poważnym incydentom w miejscach edukacyjnych.

Spotkanie, które odbyło się dziś rano (7 października)th) w Sali Prowincji Phuket przyszedł później podobno ponad 30 osób, w tym dzieci, zostało zabitych w masowej strzelaninie w ośrodku opieki nad dziećmi w dystrykcie Uthai Sawan w prowincji Nong Bua Lamphu w czwartek po południu, 6 października.

Właściwi funkcjonariusze, którzy przyłączyli się do spotkania, stali nieruchomo przez minutę na chwilę ciszy, aby pamiętać o zagubionych.

Gubernator Narong powiedział The Phuket Express: „Powinniśmy mieć ścisłe środki, szczególnie w przypadku zwalczania nielegalnych narkotyków, aby zapobiec podobnym incydentom. Jeśli jacyś funkcjonariusze rządowi są zamieszani w nielegalne narkotyki, muszą podjąć kroki prawne. Posiadanie broni palnej również musi być ściśle kontrolowane. Aby zgłosić nielegalne narkotyki, zadzwoń na infolinię pod numer 1567”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.