Dom alarmuje mieszkańców w Wichit

Wichit –

Dom zapalił się w Wichit, alarmując mieszkańców, ale nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze wczoraj o 6:11 (7 października)th) w domu na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket.

Ekipy przeciwpożarowe przybyły do ​​domu i zastały dym wydobywający się z budynku. Opanowanie ognia zajęło około pół godziny. Niektóre meble w domu zostały zniszczone przez pożar.

Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru jest wciąż badana. Badany jest również całkowity koszt szkód.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.