Funkcjonariusze kontrolują lokale rozrywkowe w Phuket po skargach dotyczących nielegalnych narkotyków

Phuket -

Funkcjonariusze skontrolowali lokale rozrywkowe w mieście Phuket po otrzymaniu skarg od zaniepokojonych obywateli dotyczących rzekomych nielegalnych narkotyków.

Ostatniej nocy (7 października)th) około 20 funkcjonariuszy z Urzędu Okręgowego Mueang Phuket i policji miejskiej Phuket przeprowadziło inspekcję obiektów rozrywkowych w mieście Phuket.

Kontrola nastąpiła po tym, jak w mediach społecznościowych rozprzestrzeniły się skargi dotyczące rzekomo zażywanych nielegalnych narkotyków w miejscach rozrywki. Funkcjonariusze skontrolowali sześć lokali rozrywkowych, ale nie znaleźli żadnych nielegalnych narkotyków i stwierdzili, że wszyscy wydają się przestrzegać zasad.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.