Rosjanin na wyspie Samui przyłapany na dwuletnim przedłużeniu pobytu, próbował uciec przed policją imigracyjną

Wyspa Samui, Surat Thani –

Rosjanka na wyspie Samui próbowała uciec, zanim została złapana po tym, jak okazało się, że przekroczyła termin ważności wizy, dając jej pozwolenie na pobyt w Tajlandii przez ponad dwa lata.

Policja Bo Phut zgłosiła wczoraj (7 października)th), że zespół policji Samui, policji Bo Phut i funkcjonariuszy imigracyjnych Surat Thani wszczął represje wobec cudzoziemców przedłużających pobyt na tym obszarze.

Policja dokonała nalotu na wynajęty dom w dzielnicy Maret po otrzymaniu wskazówki od anonimowego zaniepokojonego obywatela. 59-letnia Rosjanka próbowała wspiąć się po ścianie, gdy zobaczyła funkcjonariuszy, ale nie udało jej się całkowicie wspiąć na ścianę. Kobieta została znaleziona z 674 dniami lub dwoma latami przedłużania pobytu. Została zabrana do Urzędu Imigracyjnego Surat Thani w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Przedłużające się represje nastąpiły później pięciu zagranicznych podejrzanych uciekło z Tajlandii po tym, jak rzekomo byli zamieszani w wyłudzanie od Rosjanina kryptowaluty na wyspie Samui.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.