Nietrzeźwy uzbrojony mężczyzna aresztowany po niesieniu kurczaka podczas całonocnego spaceru po Wyspie Kokosowej w Phuket

Phuket -

Nietrzeźwy uzbrojony mężczyzna został aresztowany po tym, jak niósł kurczaka podczas całonocnego spaceru po Wyspie Kokosowej w Phuket, strasząc okolicznych mieszkańców.

Szef dystryktu Mueang Phuket, pan Suwit Suriyawong, został powiadomiony wczoraj rano (8 października)th) o incydencie ze strony sołtysa wyspy Kokosowej w podokręgu Koh Kaew, dystrykt Mueang Phuket.

Funkcjonariusze i policjanci popłynęli łodzią na wyspę oddaloną o około trzy kilometry od lądu. Podejrzany, który później został zidentyfikowany przez policję jako 37-letni Jaran, został złapany z dwoma nożami, kurczakiem i nieujawnionym lekiem ze szpitala, który wymaga recepty, której nie miał.

Matka Jarana powiedziała policji, że jej syn jest niestabilny psychicznie, co może być spowodowane używaniem nielegalnych narkotyków. Wcześniej był leczony z powodu choroby psychicznej, ale czasami nie przyjmował odpowiednich leków. Pan Jaran został zabrany na ziemię i do dużego szpitala. Jego mocz uzyskał pozytywny wynik testu na obecność nielegalnych narkotyków, chociaż dokładne narkotyki nie zostały zidentyfikowane przez organy ścigania.

Policja poinformowała również lokalne media, że ​​pan Jaran odsiedział wcześniej wyrok za usiłowanie zabójstwa.

Nie wiadomo, co się stało z kurczakiem.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.