Nietrzeźwy mężczyzna uratowany po przypadkowym upadku z mostu Sarasin w Thalang

FOTO: Walop Boonjan

Phuket-

Nietrzeźwy mężczyzna został uratowany po tym, jak szedł po moście Sarasin, zanim przypadkowo wpadł do morza w Thalang.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie o 2:35 wczesnym rankiem (10 października)th) przy moście Sarasin w podokręgu Maikhao.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć kilku miejscowych, którzy w pobliżu łowili ryby. Powiedzieli ratownikom, że mężczyzna szedł po szynie mostu, zanim przypadkowo spadł. Wrzucili mu do wody gumowy pierścień, zanim wezwali ratowników.

Godzinę później mężczyzna został znaleziony bezpieczny na lądzie w pobliżu mostu z gumowym pierścieniem. Mężczyzna rzekomo przyznał się do używania nielegalnych narkotyków przed wyjściem na spacer po poręczy mostu.

Ratownicy nie zidentyfikowali mężczyzny i nie było jasne, czy zostanie mu postawiony zarzut rzekomego nielegalnego używania narkotyków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.