Taksówkarz robi furorę, rzucając się na kierowców, wykrzykując przekleństwa na innych użytkowników dróg w Phuket

Phuket -

W mediach społecznościowych rozprzestrzenił się filmik, na którym taksówkarz kłóci się z innymi użytkownikami drogi.

Pan Passakorn Sirichochot, który zarejestrował incydent, powiedział Phuket Express: „Wczoraj wieczorem (10 październikath) Jechałem motocyklem do domu. Był tam taksówkarz, który trąbił, żeby odgonić inne pojazdy przed nim”.

„Kiedy dojechałem do skrzyżowania na czerwonym świetle w Kathu, taksówkarz wielokrotnie trąbił, aby odgonić inne pojazdy i skręcić w lewo. Jest jednak tabliczka z napisem „Skręć w lewo, proszę poczekaj na zielone światło”.

„Taksówkarz opuścił szybę swojego samochodu, zanim zaczął wykrzykiwać przekleństwa i niegrzeczne słowa do innych kierowców, którzy nie zjeżdżali mu z drogi. Ostrzegłem go, żeby się uspokoił, ale przeklął mnie, a potem strzelił mi w środkowy palec i przyspieszył. — stwierdził Passakorn.

Incydent jest częścią wielu ostatnich incydentów w Phuket, które zaszkodziły lokalnej reputacji taksówkarzy, nawet gdy organy ścigania i urzędnicy na wyspie zobowiązują się rozwiązać problemy i odbyli wiele spotkań z taksówkarzami, ostrzegając ich, że są „twarzą” Wyspa do wielu turystów i gości, a konflikty i skargi muszą ustać w związku z ich usługami.

Nie jest jasne, czy taksówkarz, który wydaje się cierpieć z powodu wściekłości na drogach, będzie miał jakiekolwiek reperkusje w związku z incydentem, a organy ścigania z Phuket nie stwierdziły od razu, czy planują kontynuować sprawę, a nawet czy mężczyzna złamał jakiekolwiek przepisy lub zasady, inne niż zły gust.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.