Wszyscy wolontariusze obrony w Phuket mają negatywny wynik testu na obecność narkotyków

Phuket -

Ochotnicy obrony w Mueang Phuket zostali poddani negatywnym testom na obecność narkotyków.

Kampania badania moczu rozpoczęła się na początku tego tygodnia i była prowadzona przez szefa dystryktu Mueang Phuket, pana Suwita Suriyawonga. Wszyscy ochotnicy obrony zostali przebadani pod kątem narkotyków.

Pan Suwit powiedział Phuket Express: „Kampania ma na celu zapewnienie, że ci wolontariusze obrony, którzy z nami pracują, nie są zamieszani w żadne nielegalne narkotyki. Chcemy też mieć pewność, że są gotowi do pracy z innymi dyscyplinami. Ich obowiązkiem jest również zapewnienie bezpieczeństwa publicznego i wolontariat”.

TPN zauważa, że ​​te kontrole narkotykowe odbywają się w całym kraju w ramach represji po tragicznej masowej strzelaninie w Nong Bua Lamphu w zeszłym tygodniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.