Phuket planuje tymczasowo przenieść Pomnik Bohaterki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Phuket -

Phuket planuje tymczasowo przenieść pomnik bohaterki po projektach renowacji dróg i okolic.

Spotkanie odbyło się dziś rano w tej sprawie (12 października)th). Prowincja planuje wyremontować Thep Kasattri Road i wyremontować skrzyżowanie Tha Rue w pobliżu pomnika bohaterki. W planach jest budowa podziemnego przejścia na drogach nr 402 i nr 4027 (skrzyżowanie Tha Rue), aby rozwiązać problemy z ruchem. Pomnik musi zostać tymczasowo przeniesiony do czasu zakończenia projektu, zanim zostanie przeniesiony z powrotem.

Prowincja planuje przenieść pomnik do Muzeum Narodowego Thalang, podczas gdy przodkowie bohaterki i miejscowi chcą przenieść pomnik do świątyni Phra Nang Sang. Jednak ostateczna decyzja zostanie podjęta w najbliższej przyszłości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.