Trzech pracowników rozrywki na Bangla Road w Patong aresztowano za narkotyki po rzekomej sprzedaży fałszywej kokainy turystom

Patong –

Trzech pracowników zajmujących się rozrywką na Bangla Road w Patong zostało aresztowanych z narkotykami po rzekomym sprzedawaniu turystom fałszywej kokainy.

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział wczoraj dla Phuket Express (11 października)th), że aresztowano trzech podejrzanych, którymi są: 48-letni Soonthorn Bidchamart z Pattani, 25-letni Areefun Bidchamart i 49-letnia Toiyeeya Yoonu, obaj z Narathiwat.

Zabrano z nich 89 pigułek metamfetaminy i 0.29 grama metamfetaminy krystalicznej. Zostali aresztowani w wynajętym pokoju w Patong.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja po raz pierwszy aresztowała Soonthorn i Areefun, którzy podobno fizycznie zaatakowali turystów w zeszłym miesiącu. Sprzedawali też narkotyki turystom i przyznawali, że sprzedają fałszywą kokainę.

Wszystkim trzem postawiono zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem ich sprzedaży.

Nie wyjaśniono, czy turyści również zostali oskarżeni i nie zostali zidentyfikowani ani wymienieni w raporcie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.