Funkcjonariusze Phuket patrolują plażę Patong i wokół miejsc rozrywki, aby zwalczać nielegalne narkotyki i broń palną

Patong –

Funkcjonariusze patrolowali Patong Beach i wokół miejsc rozrywki dla bezpieczeństwa, aby zwalczać nielegalne narkotyki i broń palną.

Zespół funkcjonariuszy z Biura Okręgowego w Kathu kierowany przez pana Pipop Sudkhao i pana Jirawata Namarta dokonał inspekcji lokali rozrywkowych na Bangla Road i na plaży Patong ostatniej nocy (12 października).

Pan Pipop powiedział Phuket Express: „Inspekcja ma na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa, ponieważ coraz więcej turystów zagranicznych odwiedza ten obszar, a także rozmawialiśmy z operatorami obiektów rozrywkowych. Przeskanowaliśmy podejrzane przedmioty, takie jak plecaki, i zapewniliśmy bezpieczeństwo. Jednocześnie chcemy wzbudzić większe zaufanie turystów i zlikwidować nielegalne narkotyki”.

Inspekcja przyszła później trzech pracowników rozrywki na Bangla Road w Patong zostało aresztowanych z narkotykami po rzekomej sprzedaży fałszywej kokainy turystom.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.