Podejrzany aresztowany z 2,662 tabletkami metamfetaminy i kryształową metamfetaminą w Thalang

Thalang –

Podejrzany został aresztowany z 2,662 pigułkami metamfetaminy i 117.05 gramami krystalicznej metamfetaminy w Thalang.

Zespół funkcjonariuszy aresztował pana Wuttikrai „Lipa” w pokoju w podokręgu Sri Soonthorn. Odebrano mu 2,662 pigułki metamfetaminy i 117.05 gramów krystalicznej metamfetaminy.

Został zabrany na posterunek policji w Thalang, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży i używania narkotyków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.