Wybuch w fabryce w Wichit alarmuje mieszkańców

Wichit –

Wybuch w fabryce w Wichit, subdystrykt Mueang Phuket, zaniepokoił mieszkańców.

Mieszkańcy usłyszeli głośną eksplozję w Baan Ao Makham, zanim czarny dym uniósł się do nieba. Strażacy z Wichit zostali powiadomieni o pożarze o 3:30 tego popołudnia (14 października)th) w fabryce przemysłowej.

Strażacy i policja Wichit przybyli do fabryki z wozami strażackimi, zanim pożar szybko został opanowany. Czarny dym szybko zniknął. Ogień nie rozprzestrzenił się na szerszym obszarze.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyną wybuchu był zatkany i przegrzany piec wielkopiecowy wewnątrz fabryki.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.