Phuket zorganizuje 28. triathlon ze sportowcami z 38 krajów

Phuket -

28th Laguna Phuket Triathlon odbędzie się w przyszłym miesiącu, a dołączą do niego sportowcy z 38 krajów.

Triathlon będzie polegał na pływaniu w morzu i lagunach na dystansie 1.8 kilometra, jeździe na rowerze w górę iw dół przez 50 kilometrów oraz bieganiu po lokalnych drogach przez 12 kilometrów i więcej.

Prapa Hemmin z Laguna Resort and Hotel Company powiedziała lokalnym mediom: „Laguna Phuket Triathlon to bardzo znane wydarzenie sportowe wśród światowych sportowców. To wydarzenie sportowe, które pomaga promować Phuket na świecie. Wiele osób czeka na dołączenie do tego wydarzenia.”

Wydarzenie odbędzie się 20 listopada. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.