AKTUALIZACJA: Ciało znalezione na wyspie Phangan potwierdzone jako zaginiony Rosjanin

ZDJĘCIE: MGR Online

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Ciało znalezione na wyspie Phangan zostało potwierdzone jako zaginiony Rosjanin.

Nasza poprzednia historia:

Policja Phangan została powiadomiona od obywatela Myanmaru, który badał zalesiony obszar, że ludzkie szczątki znaleziono w gęstym lesie w pobliżu wzgórza Kee Rad, który znajduje się kilometr od szpitala Phangan.

Teraz dla naszej historii aktualizacji:

Główny oficer imigracyjny Surat Thani, pułkownik Supparuek Pankosol, powiedział lokalnej prasie dodatkowe szczegóły: „W pobliżu ciała znaleziono torbę z paszportem, który pozytywnie zidentyfikował 30-letniego NIKITĘ GRIGOREWA, obywatela Rosji z czterema zdjęciami i 300 bahtów w torbie. ”

„W zeszłym miesiącu pan PAVEL CHETVERTINOVSKII, lat 35, obywatel Rosji, złożył raport do policji Koh Phangan, że jego przyjaciel, pan NIKITA, zaginął ze szpitala Koh Phangan podczas leczenia depresji”.

„Policja rozpoczęła przeszukanie i sprawdziła materiał z kamer CCTV, ale nie udało się go znaleźć, dopóki jego ciało nie zostało znalezione miesiąc później w gęsto zalesionym terenie. Jednak przyczyna jego śmierci nie została jeszcze zidentyfikowana – dodał pułkownik Supparuek.

Nie było śladu nieczystej gry, stwierdził pułkownik Supparuek. Policja obecnie pracuje nad założeniem, że Rosjanin uciekł ze szpitala do dżungli, zdezorientował się, zgubił i zmarł.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.