Phuket sparaliżowany po ulewnych deszczach i powodziach – PHOTO TOUR

Thep Kasattri Road w Baan Tha Rue w Thalang

Phuket -

Ulewny deszcz na Phuket przez całą noc i aż do rana spowodował powodzie w wielu obszarach.

Rasada

Deszcz spadł od zeszłej nocy i trwał do dzisiejszego ranka (16 października)th). Wiele obszarów zalanych, które zwykle są zalewane po ulewnych deszczach w Phuket, takich jak:

Patong

na Bangla Road i wielu częściach w Patong, Samkong, Rassadzie, Starym Mieście w Phuket, Kamali, Kathu, Koh Kaew, Baan Pasak, Baan Tha Rue w Thalang oraz na Thep Kasattri Road w Thalang i Chalong.

Patong

Powódź nie wpłynęła na ruch uliczny, gdyż w nocy nie było wielu kierowców. Jednak wiele obszarów nadal cierpi z powodu porannych powodzi, które sparaliżowały wiele głównych dróg. Deszcz trwał przez cały dzień.

Droga Bangla
Stare Miasto w Phuket
Kamala
Stare Miasto w Phuket

Stare Miasto w Phuket

Stare Miasto w Phuket
Stare Miasto w Phuket
Stare Miasto w Phuket
Stare Miasto w Phuket
Stare Miasto w Phuket
Szpital Vachira Phuket przy Yaowarad Road w Phuket Town
Thep Kasattri Road w Thalang

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.