Ulewny deszcz powoduje osuwiska ziemi w Kamali, Patong i Kathu

Kathu

Phuket -

Ulewny deszcz przez wiele godzin spowodował osunięcia ziemi w Kamali, Patong i Kathu, które spowodowały również upadek słupów energetycznych.

Nasza poprzednia historia:

Ulewny deszcz na Phuket przez całą noc i aż do rana spowodował powodzie w wielu obszarach.

Kamala

Osuwiska znaleziono dziś rano (16 października) na Kathu – Na Koh Road w Kathu, przy wejściu na Giant Hill (Khao Yak) w Kamali i na wzgórzu Patong. Ruch uliczny blokowała ziemia i duże skały, które spadały z pobliskich wzgórz.

Patong

Patong

Sąsiedztwo osuwisk spowodowało również powalenie niektórych słupów energetycznych. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. W tym obszarze udzielają pomocy odpowiednie władze.

Kathu

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.