Osuwisko powoduje opóźnienia w ruchu na głównej drodze w Phuket

Phuket -

Osuwisko na głównej drodze w Phuket spowodowało znaczne opóźnienia w ruchu.

Osuwisko zostało znalezione dziś rano (17 października)th) na Chalermprakiat Rama 9 Road (obwodnica).

Mieszkańcy w pobliżu powiedzieli Phuket Express, że ziemia zaczęła się osuwać na górze Nang Panturat w subdystrykcie Rassada w dzielnicy Mueang Phuket od 4:00 rano, ponieważ nadal padało, a woda spływała ze wzgórz przy drodze . Ich domy i pobliskie schrony robotnicze zostały zniszczone przez osuwisko.

Biuro autostrady w Phuket uporządkowało drogę, a policja drogowa w Phuket pomagała kierowcom. Mieszkańcy w pobliżu obawiają się kolejnych osuwisk, jeśli deszcz będzie trwał nadal.

W międzyczasie Wczoraj (16 października) ulewne deszcze przez wiele godzin spowodowały osuwiska w Kamali, Patong i Kathu, które również spowodowały upadek słupów energetycznych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.