Gubernator Phuket odwiedza ofiary powodzi na całej wyspie

FOTO: Woradet

Phuket -

Gubernator Phuket nadal odwiedza dziś ofiary, które nadal cierpią z powodu powodzi w miniony weekend.

Nasza poprzednia historia:

Ulewny deszcz na Phuket przez całą noc i aż do rana spowodował powodzie w wielu obszarach.

Stare Miasto w Phuket ucierpiało w miniony weekend najgorszą powodzią od 50 lat, powiedzieli mediom lokalni mieszkańcy.

Gubernator Phuket Narong Woonciew po raz pierwszy odwiedził wczoraj obszar Starego Miasta w Phuket i bezpośrednio pomagał podczas powodzi, jak pokazano poniżej (16 październikath).

Teraz aktualizacja:

Dzisiaj (17 październikath), niektóre obszary w podokręgu Samkong, Rassada w dystrykcie Mueang Phuket mają mieszkańców, którzy nadal cierpią z powodu powodzi, ponieważ poziom wody nie obniżył się.

Gubernator Phuket, Narong oraz urzędnicy ds. zapobiegania i łagodzenia katastrof (DDPM) odwiedzili ofiary na tym obszarze.

Gubernator Narong nakazał urzędnikom, aby szybko pomogli mieszkańcom, podczas gdy ogromna pompa wodna jest używana do usuwania wody z obszaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.