Uzbrojony podejrzany okrada sklep spożywczy za 900 bahtów w Phuket Town

Phuket -

Podejrzany obrabował i dostał 900 bahtów ze sklepu spożywczego w Phuket Town.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie dziś rano (19 października) o 10:30 w sklepie spożywczym na Chao Fa East Road w dzielnicy Talad Nuea w dzielnicy Mueang Phuket. Policja przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć zrozpaczoną pracownicę, której nazwisko na jej prośbę nie podano.

Powiedziała policji, że podejrzany mężczyzna z Tajlandii użył przedmiotu podobnego do pistoletu, aby wycelować w nią, zanim wziął 900 bahtów z szuflady na pieniądze i odjechał motocyklem.

Policja sprawdza w pobliżu CCTV i szuka podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.