Most w Thalang zniszczony przez powódź, tymczasowy most do zainstalowania 

Thalang –

Tymczasowy most Bailey Bridge jest instalowany po tym, jak most w Thalang został zniszczony przez niedawne powodzie. Obecnie w wiosce utknęło ponad 50 mieszkańców z powodu zniszczenia poprzedniego mostu.

Most, który służył do przekraczania kanału Bang Naew Dam w Soi R-ree Uppatham w subdystrykcie Sri Soonthorn, został zniszczony przez powodzie wczoraj (18 października)th). Utknęło ponad 10 rodzin z ponad 50 mieszkańcami mieszkającymi w wiosce, do której można dotrzeć tylko przez most.

Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) oraz Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii instalują tymczasowy most, „Bailey Bridge” (kratownicę), aby przeprawić się przez kanał. Oczekuje się, że most będzie gotowy do użytku w ciągu trzech dni.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.