Mieszkańcy Thalang w Phuket cierpią z powodu powodzi po tym, jak ulewny deszcz ponownie uderza w Phuket

Thalang –

Mieszkańcy ucierpieli z powodu powodzi, a ruch na głównej drodze Thep Kasattri w Sri Soonthorn w Thalang był opóźniony o wiele kilometrów po tym, jak ulewny deszcz ponownie uderzył w Phuket.

Ulewny deszcz ponownie uderzył w Phuket wczoraj późnym popołudniem (18 października)th) i trwało wiele godzin. W podokręgu Sri Soonthorn i podokręgu Thep Kasattri woda wzrosła później do 60 centymetrów, zwłaszcza w rejonie Baan Don w pobliżu chińskiego sanktuarium. Władze lokalne udzieliły pomocy i zorganizowały kuchnię do gotowania posiłków dla powodzian.

Gubernator Phuket Narong Woonciew odwiedził również ofiary powodzi w Sri Soonthorn.

Tymczasem pas południowy Thep Sattri Road w Baan Liphon w Thalang został ponownie zalany. Ruch był opóźniony o wiele kilometrów, a kierowcy utknęli na drodze na wiele godzin.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.